Minecraft İndir Son Sürüm

Minecraft indir ücretsiz son sürüm
minecraft 1.7.10 indir apk
Minecraft ücretsiz
Minecraft indir, android
Apk, minecraft indir ücretsiz
1.15.2 minecraft indir
Minecraft indir, apk son sürüm
Minecraft indir Cepde

TLauncher Minecraft
TLauncher download
TLauncher skin
TLauncher PE
Minecraft Launcher
TLauncher Android
minecraft 1.7.10 indir apk tlauncher
Tlauncher yasal mi

Minecraft: Java Sürümü İndirme (PC) – Minecraft İndir Son Sürüm

Bilgisiz kişilere Minecraft oyununun ne olduğunu tek kelimeyle açıklamak zor, ancak onlar için neden dünya çapındaki oyuncular arasında çılgınca popüler hale geldiğini açıklamak daha da zor. Sonuçta, karmaşık bir arsa veya baş döndürücü grafiklerle övünemez. Ancak, Minecraft’ı PC’ye indirmek isteyen daha fazla insan var.

Detaylandırmak gerekirse, Minecraft sözde sandbox oyunudur, yani açık dünyaya sahip bir oyundur. Oyuncu bu dünyaya tamamen korumasız olarak atılır ve bundan sonra kendi hayatını inşa etmesi gerekir. Ve bu tam anlamıyla alınmalıdır. Birinin kaynakları kazması ve bunları bir ev inşa etmek, döşemek, diğer oyuncularla etkileşim kurmak vb. için kullanması gerekir.

Minecraft 1.19 Java Sürümü İndirme

Minecraft 1.19 Java Sürümü İndirme

Minecraft indir son sürüm


1.19 , 2022’de piyasaya sürülecek olan Java Sürümü için Vahşi Güncellemedir . Bu güncelleme ile oyuna birçok blok, çetenin yanı sıra vahşi yaşamla ilgili biyomlar eklenecektir. Oyun dünyasını önemli ölçüde çeşitlendirecek üç yeni biyomun uygulanması planlanıyor.

Yeni Dünya Nesil Özellikleri

Bataklık

Bataklık biyomu, tamamen elden geçirilen içerikler arasında yer alıyor. Artık oyun dünyasında eski bataklıkları görmeyeceksiniz. Bu güncelleme ile her şey değişti – yeni bir arazi, yeni bloklar ve yeni yaratıklar eklendi. Orada kurbağalar ve ateş böcekleri yaşar. Ayrıca, çoğunlukla özel bir biyomda büyüdükleri için çok sayıda olmasa da mangrov ağaçları vardır.

mangrov bataklığı

Bu bataklıkta meşe yerine mangrov ağaçları yetişir. Bu bölgedeki arazi neredeyse tamamen çamurdan oluşuyor. Her zamanki bataklıktan artık hiçbir fark yoktur; kurbağalar ve ateş böcekleri de orada yaşar.

Minecraft indir son sürüm

derin karanlık

Derin kayrak tabakasında, yani -1’den -64’e kadar yükseklikte yeraltında oluşan yeni biyomlardan biridir. Bu biyom oldukça güvenlidir, çünkü yumurtlayanlar ve gardiyanlar dışında çeteler doğal olarak orada yumurtlamazlar. Hazine sandıkları bulabileceğiniz zindan benzeri bir alandır. Yeni çeteler – gardiyanlar – bu biyomda yaşıyor.

Antik şehir

Derin karanlık biyomda oluşan yeni bir yapıdır. Oldukça nadirdir, bu nedenle orada bulunan hazineler de aynı derecede değerli olacaktır. Derin kayrak, bazalt ve diğer bloklardan oluşur. Ruh kumu, ruh fenerleri ve ruh ateşi içerebilir.

Yeni Çeteler

Allay

Oyuna beş yeni mob eklenecek ve bunlardan biri allay. Bu yaratık Minecraft Live 2021 oylamasında kazanan oldu, bu yüzden kesinlikle eklenecek. Görünüm açısından oldukça sıra dışı bir mafyadır ve bazı özelliklerle övünebilir. Allay, sadece birkaç blok yüksekte olmasına rağmen uçabilir. Bu yaratık küçücük ve çok az sayıda sağlık noktasına sahip. Hiçbir koşulda size saldırmayacak dost canlısı bir mafyadır. Oyuncu için, düşen eşyaları nasıl alacağını bildiği ve daha sonra bir yığın halinde topladığı için çok faydalıdır. Yine de göğsünüzden eşya çalmaz, sadece yerdekileri alır.

gardiyan

Derin karanlık biyomda ortaya çıkan tek çete. Biraz daha geniş ve daha uzun olmasına rağmen, bir golemin boyutuna benzer. Çok sayıda özelliğe sahip olabileceği için benzersiz bir yaratıktır. 500 sağlık noktasına yani 250 kalbe sahip olduğu için belki de şu anki en güçlü mafyadır. Üstelik bu yaratık tek darbede 30 hasar verebildiği için çok güçlüdür. Yani zırhsız savaşırsanız anında ölürsünüz. Buna göre, bu mafya düşmandır. Ancak, tüm bu gelişmiş özelliklere rağmen, gardiyan tamamen kör olduğu için çok savunmasızdır. Diğer çeteler hareket ettiğinde yayılan titreşim tarafından yönlendirilir. Bir gardiyan sadece oyuncuya değil, yoluna çıkan diğer yaratıklara da saldırır. Bu yaratık, pislik çığlıkları birçok kez etkinleştirildiğinde bir mağara tabanından ortaya çıkar.

Tam olarak ondan kaçmanız için eklendiğinden, onunla savaşmaya değmez. Saldırıdan önce çok uzun bir süre düşünür, sonra bir çığlık atar ve sonunda hedefine doğru ilerleyerek ona kritik hasar verir. Eğer ona saldırırsanız, konumunuzu bulur ve böyle bir olay muhtemelen hayatınıza mal olur. Bir gardiyan size yaklaştıktan sonra etrafınızdaki her şey kararacak ve onu göremeyeceksiniz, bu yüzden sizi anında öldürecek. Üstelik bir gardiyan sizi fark ettiğinde büyük bir hızla hareket etmeye başlar.

Kurbağa

Dünyada üç farklı çeşidi bulunan yeni moblardan biridir. Ilıman, sıcak ve soğuk bir kurbağayla tanışabilirsiniz. Sadece görünüşte farklılık göstermezler; her varyant oyuncuya belirli bir fayda sağlayacaktır, ancak her şey henüz net değil. Kurbağanın ılıman çeşidi turuncu renklidir ve bataklık biyomunda ortaya çıkar. Sıcak kurbağa tropik bölgelerde ortaya çıkar, ancak su kütlelerinin yakınındaki diğer sıcak biyomlarda da görünebilir. Soğuk kurbağa karlı biyomlarda yaşar. Kurbağa ateşböceklerini avlar, ancak bataklıklarda yaşayan sıradan bir kurbağa söz konusu olduğunda, küçük balçıkları da yiyebilir. Bir kurbağa bir magma küpü yerse, bir kurbağa ışığı düşürür.

İribaş

Farklı biyomların su yüzeylerinde yaşayan bir çetedir. Tıpkı kurbağa gibi, biyomun iklimine bağlı olarak üç renk çeşidine sahiptir. Bir iribaş, bir kurbağanın büyüme aşamasıdır, bu nedenle yavaş yavaş ikincisi olacaktır. Kurbağa yavruları bir kova ile yakalanabilir ve başka bir su kütlesine aktarılabilir.

ateş böceği

Boyutu iki piksele eşit olduğu için şimdilik oyundaki en küçük mafyadır. Bataklık biyomunda yaşar, ancak geceleri diğer biyomlarda da bulunabilir. Işığı oldukça az olmasına rağmen, karanlıkta bataklıkları aydınlatma işlevini yerine getirir. Kurbağaların ana avıdır.

Yeni Bloklar

Mangrov Blokları

Mangrov ağaçlarından, yani ağaçtan, yapraklardan ve ayrıca bir ağacın altındaki köklerden ilgili blokları alabileceksiniz. Bu kökler, bu güncellemede eklenen bütün bloklardır. Mangrov ağaçları bataklıklarda oluşur. Ayrıca, sırayla diğer blokların – levhalar, basamaklar ve diğerleri – üretildiği ahşaptan kalaslar da yapabilirsiniz. Yani diğer oyun içi ahşap türleri ile aynı şekilde kullanılabilir.

mangrov propagandası

Yaprakların altında bir mangrov ağacında yetişir. Diğer ağaçların fidanları ile aynı şekilde kullanılır. Yani, gelecekte bir mangrov ağacı elde etmek için yere bir mangrov propagule ekilebilir.

kurbağa yavrusu

Uygun bir blok olmasa da bir blok olarak kabul edilir. İki kurbağa çoğaldığında ortaya çıkar. Yani, iki kurbağayı besleyerek kurbağa yumurtası elde edilebilir. Bir kurbağanın büyüme aşamalarından biridir; yani, yaşayan bir bloktur. Kurbağa yavrularının yeterince iyi koşullarda büyümesi koşuluyla, zamanla ondan iribaşlar ortaya çıkabilir. Frogspawn sadece su yüzeyine yerleştirilebilir.

kurbağa ışığı

Kurbağadan elde edilebilecek bir bloktur. Bir kurbağayı magma küpüyle beslerseniz, ondan bir kurbağa ışığı bloğu düşer. Bu blok, her biri farklı kurbağalardan elde edilebilen üç çeşidi vardır. Ancak, sıcak kurbağanın beyaz, soğuk kurbağanın yeşil ve ılıman kurbağanın turuncu olduğunu unutmayın. Yani yeşil bir kurbağa ışığı elde etmek için soğuk bir kurbağa beslemeniz gerekir. Sarı bir kurbağa ışığı elde etmek için ılıman bir kurbağa beslemeniz gerekir. Sıcak bir kurbağayı besleyerek elde edilebilecek beyaz bir kurbağa ışığı da vardır.

Çamur

Kir gibi görünen, sadece tamamen suya batırılmış bir bloktur. Bataklıklarda doğal olarak üretilir, ancak başka bir şekilde de elde edilebilir. Çamur bloğu elde etmek için kir üzerinde bir su şişesi kullanmanız gerekir. Sivri bir damlataşı büyüyen bir damlataş bloğu üzerinde bulunursa zamanla kile dönüşebilir.

Kafatası

Derin karanlık biyomda üretilen bir bloktur. Hareketli bir dokuya sahip oldukça yabancı görünen bir bloktur. Bu bloğu elde etmek için ipek dokunuş büyüsüne sahip bir araç kullanmanız gerekir. Aksi takdirde blok çökecek ve biraz deneyim kazanacaksınız. Bir pislik katalizörü etrafında çetelerin ölüm yerinin altında üretilir.

Kafatası Katalizörü

Derin karanlık biyomda sculk blokları oluşturmak için kullanılır. İkincisinin miktarı, bu katalizörün yakınında öldürülen mafyaya bağlıdır. Daha kesin olmak gerekirse, çetenin kendisinden değil, yaratıkları öldürürken düşen deneyimden.

Kafatası Çığlık atan

Derin karanlık biyomda da oluşan yeni bir bloktur. Özelliği, bu bloğun çok yüksek sesler yaymasıdır. Ama önce, onu etkinleştirmeniz gerekir; Bunun için bir sculk sensörü kullanmanız gerekir. Aktivasyon sırasında, oyuncu Darkness etkisine maruz kalacaktır. Birkaç kez etkinleştirirseniz, bir gardiyan görünebilir.

Güçlendirilmiş derin sayfa

Derin karanlık biyomun katmanlarında üretilir. Daha dayanıklı bir deepslate çeşididir, bu nedenle madenciliği daha fazla zaman alır. Bu bloğun şimdilik bir uygulaması yok.

Çamurdan kiremit

Dekoratif bir blokturlar ancak yapı malzemesi olarak da kullanılabilirler. Dört blok dolu çamurdan yapılmışlardır. Döşemeler, basamaklar ve duvarlar oluşturmak için kerpiç tuğlalar kullanılabilir.

Minecraft İndir Son Sürüm

İNDİR (WİNDOWS)

İNDİR (Linux/MacOS)

Kaynak : TLauncher, cihancalli.com.tr

Minecraft İndir Son Sürüm

Bir Cevap Yazın

Başa dön
%d blogcu bunu beğendi: